• Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.
Zobacz Koszyk
Koszt: 0,00 

Trenerzy

Nasz zespół

Fabian grudzień

Jestem współzałożycielem studia Dream Team Trenerzy Personalni oraz niepoprawnym optymistą z całkiem sporym jak na swój wiek doświadczeniem w pracy trenera. Ze sportem jestem związany od dziecka, gdyż oboje rodzice pracowali jako trenerzy przez co zaszczepili we mnie pasję do ruchu. Teraz moją misją jest to aby dzielić się nią z innymi i pokazywać korzyści, które z tego ruchu wypływają. Wychodzę z założenia, że ,,człowiek to nie maszyna”, dlatego wszystkie plany treningowe podopiecznych dostosowuję do ich stylu życia i sposobu funkcjonowania. Potrafię z łatwością odnieść się do zdrowotnych, jak również emocjonalnych potrzeb klientów. Jeśli poszukujesz kompetentnego trenera osobistego, który Cię zrozumie i pozwoli osiągnąć cele treningowe zgodne z Twoim zdrowiem i możliwościami to serdecznie zachęcam do kontaktu!

Ważna informacja: Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu po godzinie 10 rano ;).

Do zobaczenia!

Piotr Kołodziejczyk

Nazywam się Piotr Kołodziejczyk i jestem jednym z założycieli Dream Team. Moim głównym celem jest dzielenie się wiedzą, która poprawia świadomość dotyczącą treningu u osób w każdym przedziale wiekowym. Poprzez moje doświadczenie w pracy z ludźmi wiem, jak wiele radości niesie za sobą aktywność fizyczna. Lubię, kiedy relacja trenera z podopiecznym cechuje się sumiennością i systematycznością.

Pasja do sportu zaczęła się wcześnie w młodości, a dokładnie podczas Mistrzostw Świata we Francji w 1998 roku w piłce nożnej, podczas których zamarzyłem sobie że zostanę sportowcem. Przekorny los w późniejszym czasie pokierował mnie w kiedunku siatkówki, która daje mi wiele radości po dzień dzisiejszy. W związku z tym chciałbym pomóc każdemu, kto pragnie zrealizować swój treningowy cel, zaczynając od wymarzonej sylwetki, a kończąc na poprawie cech motorycznych w danej dyscyplinie sportu. Podsumowując, sport to całe moje życie i jeśli ktoś chce trenować wśród miłośników wszelkiej aktywności fizycznej to zapraszam do Dream Team’u 🙂

Zobacz film

Karol Gutowski

Nazywam się Karol Gutowski i jestem jednym z założycieli studia Dream Team trenerzy personalni. Jestem osobą, która bardzo dużo wymaga od siebie i tego samego wymagam od swoich podopiecznych. Taka praca nad sobą nie jest lekka, ale przynosi efekty. Wiem, że jestem w stanie nauczyć ludzi systematyczności oraz pokazać im, że wymarzone cele nie są wcale aż tak daleko. Sam w młodości pokonywałem wiele przeszkód. Do najbliższej silowni miałem 8 kilometrów. Często zdarzało sie, że tą odległość pokonywałem rowerem lub pieszo. Całe szczęście, że dostępność siłowni, sal treningowych i różnego rodzaju klubów jest już dużo większa. Sami wychodząc na przeciw oczekiwaniom posiadamy dwa studia by być jak najbardziej dostępnymi i nieść najwyższą jakość usług. Zapraszam na treningi do Dream Team!

Karolina Majchrzyk

Nazywam się Karola Majchrzyk i jestem trenerem personalnym, szkoleniowcem i instruktorem fitness oraz masażystką. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku wychowania fizycznego na krakowskim AWF oraz studia podyplomowe na kierunku menager sportu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach z zakresu fitness oraz treningu oraz prowadzę szkolenia dla innych instruktorów. Możecie również spotkać mnie na scenie konwencji fitness, gdzie prezentuję moją ulubioną formę zajęć- deepWORK®. Ze sportem związana jestem od najmłodszych lat, wcześniej jako zawodniczka piłki ręcznej w KSS Kielce oraz AZS AWF Warszawa, obecnie pasję do sportu kontynuuję prowadząc zajęcia grupowe oraz treningi personalne.. Cechuje mnie profesjonalizm, 100% zaangażowania we współpracę z podopiecznym i pozytywne nastawienie. Na co dzień prowadzę treningi personalne w studio Treningowym Dream Team, gdzie wykorzystując zdobytą wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie w sporcie pomagam osobom, które chcą podnieść jakość swojego życia za pomocą aktywności fizycznej. W pracy z podopiecznymi kieruję się indywidualnymi możliwościami oraz potrzebami danej osoby. Jeśli chcesz zwiększyć jakość swojego życia, poprawić swój wygląd, wymodelować sylwetkę, zrzucić zbędne kilogramy, zwiększyć swoją sprawność, mobilność, skorygować postawę, jeśli cierpisz z powodu przewlekłego bólu pleców lub stawów, jesteś po kontuzji lub ostrym urazie aparatu ruchu bądź po prostu chcesz nauczyć się właściwej techniki wykonywania ćwiczeń to dobrze trafiłeś- serdecznie zapraszam do współpracy! Podczas sesji treningowej ćwiczenia dobieram do Twoich możliwości, warunków fizycznych, którymi dysponujesz, stanu zdrowia i dbam o poprawność ich wykonania, aby trening był nie tylko skuteczny, ale przede wszystkim bezpieczny. Wszystko po to, abyś czuł się dobrze we własnym ciele, posługiwał się nim sprawnie i bez bólu, czuł pewność siebie każdego dnia i osiągnął swój wymarzony cel!

Proponuję Ci skuteczny, profesjonalny trening dostosowany do Ciebie, dzięki któremu:
– zrzucisz zbędne kilogramy
– poprawisz kondycję
– zwiększysz wytrzymałość
– skorygujesz postawę
– pozbędziesz się bólu kręgosłupa i stawów
– wymodelujesz sylwetkę
– wrócisz do sprawności po przebytej kontuzji/urazie
– nauczysz się właściwie wykonywać ćwiczenia

Nie szukaj już więcej wymówek, czas zacząć działać, spełniać swoje cele i marzenia! Nie zwlekaj i już dziś umów się na trening. Nie ma windy do sukcesu, są tylko schody a ja z przyjemnością pokonam je z Tobą!

Damian KOZIEŁ

Nazywam się Damian Kozieł i jestem miłośnikiem piłki nożnej. W przeszłości grałem w młodzieżowych drużynach Korony Kielce. Jestem promotorem zdrowego trybu życia, znawcą treningu sylwetkowego, trenerem przygotowania motorycznego oraz trenerem personalnym z kilkuletnim doświadczeniem, który uwielbia dzielić się swoją wiedzą z innymi. Współpracuję na terenie Kielc z osobami, które borykają się z kontuzjami spowodowanymi źle dobranym treningiem, ale także z ludźmi, którzy chcą poprawić jakość swojego życia i zmienić swoją sylwetkę. Duży nacisk kładę na zwiększenie świadomości u podopiecznych nt. treningu, jak i sposobu odżywiania się. Chcę udowodnić, że można osiągnąć swoje cele bez restrykcyjnego podejścia. Wiedza, którą przekazuje, pozwala uzyskać szybsze i lepsze efekty oraz utrzymać je na dłużej. Liczba ludzi robiących sobie krzywdę na siłowni, nie mając o tym pojęcia, wzrasta. Widzę, jak wiele osób spędza na niej multum czasu, nie uzyskując widocznych rezultatów. Chcę im pokazać, jak dużo może zmienić poprawna technika ćwiczeń i uzmysłowić, że przełoży się to na lepsze efekty, a co za tym idzie – zwiększyć motywację do dalszego działania oraz dążenia do realizacji swoich celów.

Paulina Hałubek

Nazywam się Paulina Hałubek. Od 2018 roku jestem trenerem personalnym. Na przestrzeni tego czasu uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach z zakresu kształtowania sylwetki, treningu siłowego czy doradztwa żywieniowego. Jako Trener Medyczny specjalizuję się również w treningach funkcjonalnych połączonych z rehabilitacją, aby jeszcze lepiej trafiać w potrzeby swoich podopiecznych. Głównym celem mojej pracy jest pomoc ludziom w walce z własnymi ograniczeniami oraz dbanie o komfort ich codziennego funkcjonowania. Jesteś osobą, która boryka się kontuzją lub wszelkiego rodzaju dysfunkcjami? A może chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów przed zbliżającym się sezonem bikini? Krata na brzuchu? Żaden problem! Pomogę Ci znaleźć dla siebie najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie, abyś szybko osiągnął swój cel! Moją usługę wyróżnia holistyczne podejście do ciała oraz problemu podopiecznego, a także zindywidualizowany plan treningowy poprzedzony wnikliwym wywiadem oraz diagnostyką. Jeśli codzienne schematy, stres czy siedzący tryb życia odbijają się na Twoim samopoczuciu oraz ograniczają Twoją sprawność to treningi ze mną są najlepszą opcją! Wprowadzenie odpowiednich treningów oraz zmiana nawyków zagwarantuje Ci szybkie, widoczne efekty! Patrząc na obecną w Naszych czasach życiową gonitwę, postawiłam sobie za cel przekonanie każdego Was do odnalezienia chwili dla siebie i zadbania o swoje ciało. Zgodnie z powiedzeniem: „w zdrowym ciele zdrowy duch” oderwanie się od codziennych obowiązków i skupienie uwagi na własnych potrzebach, przywróci równowagę zarówno ciału jak i głowie, co przełoży się na lepsze samopoczucie. Dlatego, jeśli chcesz zmienić swoje życie, zależy Ci na zdrowiu oraz nieustającej sprawności, zgłoś się do mnie i wspólnie ustalimy co możemy zrobić w tym kierunku.

Ola stefańska

Cześć mam na imię Ola, jestem fizjoterapeutką i specjalizuje się w treningach prozdrowotnych, szczególnie ukierunkowanych na zdrowie pleców i całego układu ruchu. Od 2019 roku prowadzę treningi medyczne, oparte na metodzie Pilates. 

Ukończyłam studia magisterskie na łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Moją przygodę z treningiem zaczynałam w Łodzi, gdzie odbyłam praktyki studenckie w studio Pilates, którego działalność oparta była na treningach rehabilitacyjnych, dostosowanych do konkretnych jednostek chorobowych. Zaczęłam doskonalić się w tym kierunku, kończąc wiele szkoleń i kursów z zakresu Pilatesu oraz jego wykorzystywania w rehabilitacji. 

W 2020 roku zdobyłam uprawnienia Trenera Medycznego, a w 2021 roku Trenera Funkcjonalnego (BODYWORK).

Zapraszam wszystkie osoby mające wątpliwości, czy aktywność fizyczna jest dla nich dobra. 

Przeprowadzimy dokładny wywiad i konsultację w celu indywidualnego doboru ćwiczeń i wyznaczenia celów treningowych. Pracuję z osobami z wadami postawy, przewlekłymi dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, dyskopatiami, kręgozmykami, rwą kulszową, po operacjach ortopedycznych i neurochirurgicznych. 

Paulina Bugajska

Hej! Nazywam się Paulina Bugajska. Jestem trenerem personalnym oraz dietetykiem. Na co dzień współpracuję z osobami, które pragną zmienić swoją sylwetkę, poprawić sprawność , zniwelować ewentualne dolegliwości bólowe oraz z osobami, które po prostu chcą wprowadzić aktywność fizyczną do swojego życia. Pomagam także w ułożeniu odpowiednio zbilansowanej diety, doborze suplementacji, co przekłada się na jeszcze lepsze efekty. Specjalizuję się w żywieniu przy chorobach tarczycy, autoimmunologicznych, metabolicznych (cukrzyca, insulinooporność), zaburzeniach funkcji układu pokarmowego, w żywieniu kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią oraz w dietach kształtujących sylwetkę.

Celem mojej pracy jest uświadomienie ludziom jak powinni dbać o siebie, aby mogli być jak najdłużej zdrowi, sprawni oraz zadowoleni ze swojego wyglądu.

Scroll to top