• Nie dodałeś jeszcze żadnego produktu.
Zobacz Koszyk
Koszt: 0,00 

O nas

Kim jesteśmy, jak działamy

Pewnie nie raz obiło Ci się o uszy określenie: trener personalny. Twój kolega ćwiczy z nim i ma doskonałą sylwetkę, a koleżanka dzięki współpracy z nim zrzuciła kilka kilogramów. Jeszcze ktoś inny pokonał swoje bóle kręgosłupa. Zainspirowany ich rezultatami zastanawiasz się, jak schudnąć przed wakacjami, jakie ćwiczenia robić żeby pokonać ból kręgosłupa, jak w ogóle zabrać się za treningi.. Zaczynasz gorączkowo szukać więcej informacji. Wpisujesz w wyszukiwarkę frazy: ,,najlepszy trener personalny w Kielcach”, ,,trening personalny”, ,,trener siłownia Kielce”, ,,trener personalny Kielce opinie” czy ,,trener personalny cena”. Błądzisz w czeluściach Internetu. Trafiasz na różne strony, na których znajdujesz teksty o wybitnych kwalifikacjach, ogromnym doświadczeniu czy zdobytych certyfikatach różnych trenerów personalnych w Polsce…

Zestresowany i przerażony ilością dostępnych opcji – modlisz się o cud: ,,obym trafił na najlepszych trenerów osobistych, którzy wesprą mnie w walce o wymarzone przeze mnie cele i będą godni zaufania”. Aż w końcu, kierowany natchnieniem, lądujesz na stronie dreamteamkielce.pl i czytasz, że zapewniają: przyjacielskie relacje, atmosferę wsparcia i motywacji, indywidualne i kompleksowe podejście, a także dobry humor i 100% zaangażowania. W dodatku opinie znajdujące się na ich stronie to potwierdzają! Nie wahasz się dłużej, dzwonisz i umawiasz się na pierwszą konsultację z trenerem personalnym…

dream team 10.09.21-31

PIERWSZa KONSULTACJa

Pierwsza konsultacja z trenerem personalnym to bardzo ważny moment! Pozwala ona ukierunkować nasze działania. W trakcie takiego spotkania poznajemy się i poruszamy wiele tematów, które pomogą nam osiągnąć Twój cel. Dowiadujemy się, jaki jest aktualny stan Twojego zdrowia, pytamy o przebyte urazy, styl życia, doświadczenie w treningach personalnych (o ile takie są), dotychczasową aktywność fizyczną, określamy Twoje słabe i mocne strony, a także przeprowadzamy pomiary i test motoryczny. W oparciu o uzyskane informacje ustalamy jak zrealizujemy Twoje cele i przygotowujemy odpowiednio dobrany, spersonalizowany i kompleksowy plan działania. Jak możesz przygotować się do takiego spotkania? Zabierz wygodny strój do ćwiczeń i pozytywne nastawienie! My także zadbamy o Twój dobry nastrój! Brzmi ciekawie? Przechodzimy więc do kroku drugiego – testu motorycznego.

TEST MOTORYCZNY

Teraz jesteś gotowy, aby przejść do kolejnego etapu! Podczas pierwszej konsultacji z trenerem personalnym wykonujemy podstawowe testy motoryczne, które pomagają nam określić Twój stopień zaawansowania sprawnościowo – ruchowego oraz ewentualne ograniczenia które będziemy chcieli eliminować. Są dla nas również punktem wyjścia w dobraniu odpowiednich działań treningowych czyli ćwiczeń, tak aby były bezpieczne i zbliżały Cię do osiągnięcia zamierzonych celów.

Teraz jesteś gotowy, aby zacząć swoje treningi personalne!

TRENING PERSONALNY

Pewnie zastanawiasz się jak właściwie wygląda trening osobisty. Już tłumaczymy. Dzieli się on na cztery części: przygotowanie ruchowe, część główna, część metaboliczna i wyciszenie. Na każdym etapie treningu personalnego kładziemy nacisk na inny aspekt.

  • Przygotowanie ruchowe – poprawiamy zakresy ruchu i przygotowujemy ciało do wysiłku.
  • Część główna – spersonalizowane, odpowiednio dobrane ćwiczenia, podczas których uczymy, poprawiamy, pilnujemy i motywujemy.
  • Część metaboliczna – intensywna część sesji treningowej służąca poprawie kondycji i podkręceniu metabolizmu
  • Wyciszenie – cool down – etap przejścia z intensywnego wysiłku do stanu spoczynku.

TRENINGI motoryczny DLA SPORTOWCÓW

W treningach ze sportowcami naszym głównym celem jest polepszenie wyników uprawianej dyscypliny, ale przede wszystkim dobranie prewencyjnych ćwiczeń zapobiegających kontuzjom. Pracę nad treningiem motorycznym rozpoczynamy od konsultacji, podczas której analizujemy uprawianą przez Ciebie dyscyplinę, a schemat i intensywność spotkań uzależniamy od treningów oraz terminu zawodów.

Scroll to top