PopupNewsletter

O nas

Kim jesteśmy, jak działamy

Pewnie nie raz obiło Ci się o uszy określenie: trener personalny. Twój kolega ćwiczy z nim i ma doskonałą sylwetkę, a koleżanka dzięki współpracy z nim zrzuciła kilka kilogramów. Zainspirowany ich metamorfozami zastanawiasz się, jak schudnąć przed wakacjami, jakie ćwiczenia robić na siłowni, żeby osiągnąć podobny efekt. Zaczynasz gorączkowo szukać więcej informacji. Wpisujesz w wyszukiwarkę frazy: ,,najlepszy trener personalny w Kielcach”, ,,trening personalny”, ,,trener siłownia Kielce”, ,,trener personalny Kielce opinie” czy ,,trener personalny cena”. Błądzisz w czeluściach Internetu. Trafiasz na różne strony, na których znajdujesz teksty o wybitnych kwalifikacjach, ogromnym doświadczeniu czy zdobytych certyfikatach różnych trenerów personalnych w Polsce…

Zestresowany i przerażony ilością dostępnych opcji – modlisz się o cud: ,,obym trafił na najlepszych trenerów osobistych, którzy wesprą mnie w walce o wymarzoną sylwetkę i będą godni zaufania”. Aż w końcu, kierowany natchnieniem, lądujesz na stronie dreamteam.pl i czytasz, że zapewniają: przyjacielskie relacje, atmosferę wsparcia i motywacji, indywidualne i kompleksowe podejście, a także dobry humor i 100% zaangażowania. W dodatku opinie znajdujące się na ich stronie to potwierdzają! Nie wahasz się dłużej, dzwonisz i przechodzisz do I fazy, czyli pierwszej konsultacji z trenerem personalnym.

6

PIERWSZE KONSULTACJE

Pierwsza konsultacja z trenerem personalnym to kluczowy moment, który pozwoliukierunkować nasze działania.  W trakcie takiego spotkania poznajemy się i poruszamy wiele tematów, które pomogą nam osiągnąć Twój cel. Dowiadujemy się, jaki jest aktualny stan Twojego zdrowia, pytamy o przebyte urazy, styl życia, doświadczenie w treningach personalnych, określamy Twoje słabe i mocne strony, a także przeprowadzamy pomiary. W oparciu o uzyskane informacje ustalamy cele i przygotowujemy odpowiednio dobrany, spersonalizowany i kompleksowy plan działania. Jak możesz przygotować się do takiego spotkania? Zabierz wygodny strój do ćwiczeń i pozytywne nastawienie! My także zadbamy o Twój dobry nastrój! Brzmi ciekawie? Żeby dowiedzieć się więcej przejdź do kroku drugiego – testu motorycznego.

TEST MOTORYCZNY

Podczas pierwszej konsultacji z trenerem personalnym wykonujemy podstawowe testy motoryczne, które pomagają nam określić Twój stopień zaawansowania sprawnościowo – ruchowego. Są dla nas również punktem wyjścia w dobraniu odpowiednich działań treningowych. Aby zacząć pracę nad motoryką nie musisz być profesjonalnym sportowcem. .

Teraz jesteś gotowy, aby przejść do kolejnego etapu!      

TRENING PERSONALNY

Pewnie zastanawiasz się jak właściwie wygląda trening osobisty. Już tłumaczymy. Dzieli się on na cztery części: przygotowanie ruchowe, część główna, część metaboliczna i wycieszenie.
Na każdym etapie treningu personalnego kładziemy nacisk na inne sfery:

  • Przygotowanie ruchowe – poprawiamy zakresy ruchu i przygotowujemy ciało do wysiłku.
  • Część główna – spersonalizowane, odpowiednio dobrane ćwiczenia, podczas których uczymy, poprawiamy, pilnujemy i motywujemy.
  • Część metaboliczna – intensywne sesje treningowe służące maksymalnemu podkręceniu Twojego metabolizmu.
  • Wyciszenie – cool down – etap powolnego przejścia z intensywnego wysiłku do stanu spoczynku.

TRENINGI motoryczny DLA SPORTOWCÓW

W treningach ze sportowcami naszym głównym celem jest polepszenie wyników uprawianej dyscypliny, ale przede wszystkim dobranie prewencyjnych ćwiczeń zapobiegających kontuzjom. Pracę nad treningiem motorycznym rozpoczynamy od konsultacji, podczas której analizujemy uprawianą przez Ciebie dyscyplinę, a schemat i intensywność spotkań uzależniamy od treningów oraz terminu zawodów.

Scroll to top